Сьогодні в районному Будинку культури за участю голови райдержадміністрації Сергія Завалія та голови районної ради Тамари Сакари відбулися урочистості з нагоди вручення нагрудних знаків «Учасник АТО» військовослужбовцям запасу, які проходили військову службу в лавах Збройних Сил України, залучалися і брали участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій.

Зі словами глибокої вдячності від імені райдержадміністрації до присутніх в залі учасників АТО звернувся Сергій Завалій. Він зокрема зазначив: «Низький уклін вам за героїзм, за подвиг, за те, що ви зробили і продовжуєте робити на благо нашої Батьківщини, на благо рідної Петрівщини. Я переконаний, що ваш подвиг ніхто і ніколи не забуде, він буде жити в наших серцях. На вашому прикладі будуть навчати наших дітей і виховувати із них справжніх патріотів». Сергій Володимирович подякував матерям усіх бійців, які сьогодні захищають свою Батьківщину, спокій та мирне небо. Побажав усім присутнім благополуччя, витримки та щасливого мирного майбутнього.

Наказ начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України та свій Наказ зачитав військовий комісар Петрівського районного військового комісаріату Олександр Братченко. Нагрудні знаки було вручено 36 учасникам АТО.

Присутні вшанували пам’ять загиблих за цілісність та незалежність держави хвилиною мовчання.

Творчий колектив Петрівського РБК підготував концертну програму, в якій прозвучали прозові, віршовані рядки та вокальні твори тематичного спрямування, як то: «Мальви» Володимира Івасюка, «Не твоя війна» Святослава Вакарчука, «Світ без війни» Катерини Комар у виконанні Тетяни Ігнатьєвої, Антона Антипенка, Юлії Білої. Було використано хореографічні композиції  учнів Петрівської  дитячої музичної школи.

На заході були присутні представники громадськості району та шкільна молодь.