Шановні юні жителі Петрівщини та їх батьки!

19 грудня 2018 року 0 13.30 год. на площі перед адміністративною будівлею Петрівської районної ради відбудеться дитяче свято «Зворушлива зустріч у резиденції Святого Миколая».

Шановні  ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС!

Страшна  аварія на  Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після» чорнобильську. Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіонуклідами, десятки тисяч громадян було переселено у безпечні місця з Прип’яті та довколишніх районів.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів – чорнобильців, людей які врятували майбутнє для своїх нащадків та віддали свої життя і  здоров’я заради спасіння нашої землі.

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля  сповнює наші серця тривогою та неспокоєм.

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

З нагоди цього дня, 13 грудня 2018 року, у Будинку ветерана селища Петрового відбулося  урочисте  зібрання, на якому згадали події тих страшних днів, вшанували тих, хто брав участь в ліквідації найбільшої техногенної катастрофи, та пам’ять полеглих у боротьбі з її наслідками.  В заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета,  голова районної ради Тамара Сакара, Петрівський селищний голова Світлана Тилик, начальник управління соціального захисту населення Валентина Сибіра .

12 грудня  у Петрівському районному музеї історії відбулась презентація  виставки “100 років боротьби: Українська революція 1917-1921”. Виставка  розповідає в простій та цікавій формі про події Української революції. Її завдання показати весь перебіг Української революції, визрівання політичної еліти та суспільства від ідей автономії до цілковитої незалежності, та головне до готовності захищати цю незалежність із зброєю в руках, Українська революція 1917-1921 років — один із найважливіших для нас уроків історії, який демонструє жертовність українців у боротьбі за свободу, а разом з тим застерігає як дорого може коштувати незгода між ними.

Чи не кожен житель Петрівського району чув, знає або є активним учасником запровадженої в 2017 році районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа». Вона допомагає згуртувати громаду на добрі справи, а запорукою успіху є фінансова підтримка у вигляді грантів – коштів ПрАТ «ЦГЗК», районного та місцевих бюджетів і соціально-відповідального бізнесу.

Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета і заступник голови районної ради Антоніна Іванова 12 грудня 2018 року провели засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення новорічно-різдвяних свят. Члени оргкомітету окреслили попередній план заходів та висловили свої пропозиції з приводу організації.

Відзначення новорічних свят, відповідно до Указу Президента України, в районі планується розпочати 19 грудня 2018 року, в день Святого Миколая. Районний захід за участі дітей з кожної сільської та селищної ради відбудеться біля святково прикрашеної ялинки на площі перед адміністративною будівлею Петрівської районної ради. Дітей чекатиме цікаве дійство: ігрова програма, конкурси, змагання і, звичайно, солодкі подарунки від Святого Миколая. Планується створення фотозон, пригощання гарячим чаєм і випічкою.

11 грудня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела засідання комісії  з питань захисту прав дитини Петрівської районної державної адміністрації.

На порядок денний винесено наступні питання:

08 грудня 2018 року в спортивному залi ДЮСШ «Олімп» в смт. Петрове вiдбулися змагання з футзалу, присвяченi Дню футбола серед футболiстiв 2008-2010 р.н., в яких брали участь 3 команди: з смт. Петрове (ДЮСШ «Олімп»), с. Володимирiвки та с. Iскрiвки.

Тож, пiдсумок змагань має такий вигляд:

І мicце ДЮСШ «Олiмп» (Петрове) 2 мicце "Iнгулець" (Володимирiвка), 3 мicце "Icкра" (Iскрiвка).

Також було вiдмiчено кращих гравцiв турнiру: Гнатюка Iллю ДЮСШ «Олiмп» (Петрове), Колiсника Дмитра "Iнгулець" (Володимирiвка) та Дерду Андрiя "Iскра" (Iскрiвка).

В рамках всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" проведено конкурс дитячих малюнків «Сім’я – простір без насильства» та конкурс творів-роздумів на тему «Моя родина без насильства»

06 грудня 2018 року відбулось засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панети, щодо визначення переможців конкурсу малюнків, творів. Тетяна Григорівна зазначила, що мета даного конкурсу виховання толерантної ненасильницької поведінки у дітей шкільного віку, розвиток творчого потенціалу дітей та запропонувала обрати переможців конкурсу.

06 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Сергій Завалій і голова районної ради Тамара Сакара зустрілися з Іриною Семенко, мамою юної спортсменки аби передати для Дарини цінний подарунок.

Очільники району, разом із першим заступником голови райдержадміністрації Тетяною Панетою, завідувачем сектору молоді та спорту РДА Іриною Луговою поспілкувалися з Іриною Василівною, подякували за виховання доньки та побажали подальших спортивних перемог, які прославлятимуть Петрівщину та усіляких гараздів.

 Сергій Завалій і Тамара Сакара передали подарунок Даші – штангетки «Адідас» (професійні спортивні кросівки) та термічний спортивний костюм «Адідас» загальною вартістю 11 тисяч гривень.

Дочірні категорії

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012