Проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів регулюється Законом України «Про оцінку земель» (із змінами). Обов'язковість проведення нормативної грошової оцінки земель передбачено статтею 13 Закону України «Про оцінку земель», а періодичність її проведення - щонайменш один раз на 5-7 років (повторна нормативна грошова оцінка) – статтею 18 цього ж Закону.

Своєчасне проведeння (повторної) нормативної грошової оцiнки у терміни, визнaчені чинним законодавством – джерело додатковиx надходжень дo місцевого бюджету з плати зa землю.

18 жовтня 2018 року проведено нараду у першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панети з питань здійснення безкоштовного перевезення окремих категорій населення.

На нараді були розглянуті такі питання:

1. Про проведення аналізу кількості перевезених осіб пільгової категорії населення за вересень 2018 року по пільгових маршрутах згідно «форми -2 пільга» та бази ЄДАРП.

18 жовтня 2018 року  за участю першого заступника голови РДА Тетяни Панети та  фахівців  управління держпраці в Кіровоградській області  та  Кіровоградського регіонального учбового центру  відбулося навчання для керівників підприємств, установ та організацій Петрівського району з питань охорони праці та профілактики травматизму. 

В Україні 1 жовтня 2018 року розпочався призов до армії, який триватиме до 30 грудня. 08, 11 та 17 жовтня 2018 року відбулися чергові відправки юнаків на службу до лав Збройних Сил України. 

Під час урочистої частини відправки до новобранців звернулися військовий комісар Петрівського районного військового комісаріату Олег Откидач, голова ради ветеранів України Олег Гіюк, голова призовної комісії Тетяна Панета. Вони бажали хлопцям оволодіти військовою справою і повернутися додому дорослішими і змужнілими.

Нарада з вчителями, які викладають в школах району предмет Захист Вітчизни, відбулася у приміщенні Петрівського районного військового комісаріату.

Нараду проводили голова районної ради ветеранів України Олег Гіюк, військовий комісар Петрівського районного військового комісаріату Олег Откидач, методист районного методкабінету відділу освіти Дмитро Суліма.

З 10 по 15 жовтня 2018 року в місті Вінниця проводився Чемпіонат України серед спортсменів 1998 р.н. та молодших, імені ЗМС Б.П. Мельника та Міжнародні змагання «Кубок Поділля» з кульової стрільби.

У цих змаганнях приймала участь збірна команда Кіровоградської області, до складу якої увійшла вихованиця ДЮСШ «Олімп» Комишова Олександра. По завершенню змагань наша представниця виконала норматив кандидата в майстри спорту з кульової стрільби, серед трьохсот учасників зайнявши сьоме місце в індивідуальних змаганнях Міжнародного Кубку з результатом 371 очко; одинадцяте місце в Чемпіонаті України з результатом 551 очко та одинадцяте місце в змішаних парах у вправі ПП-50 з результатом 734 очка, де партнером був вихованець нашої спортивної школи Копійка Роман, котрий в індивідуальному заліку зайняв дев’яте місце з результатом 562 очка.

14 жовтня – особливий день, адже це день триєдиного свята: Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою всіх воїнів і, зокрема, українського козацтва, яке святкує на Покрову день свого народження.

Велелюдна святкова хода пройшла центральною вулицею селища під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи». В  ході взяли участь ветерани АТО, волонтери, учнівська молодь, воїни-інтернаціоналісти, представники громадськості, духовенство, керівництво району. Колона вирушила від колишнього кафе «Смак» до парку відпочинку, де відбувалися урочистості, святковий концерт та інші заходи. На перехресті вулиць Святкової і Центральної колона зробила зупинку задля флеш-мобу у виконанні групи учнів.

«День захисника України – свято, яке вже безпосередньо пов’язане із сучасними героями, з учасниками бойових дій за незалежність держави… З добровольцями, волонтерами, медиками, працівниками оборонних підприємств, священиками-капеланами», — наголосив Президент Петро Порошенко під час участі в церемонії складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Глава держави особливо наголосив, що це свято українських захисників не є святом за гендерною ознакою. «Вже більше не будуть вітати (зі святом – ред.) лише тому, що він хлопчик. Треба бути захисником. І 55 тисяч жінок, які служать і воюють в лавах Збройних Сил є яскравим тому підтвердженням», — зазначив Петро Порошенко.

«Я українець… Я люблю той народ, до якого належали мої батьки, мої діди, прадіди…. Серед котрого я родився, виріс, мовою котрого я співав… Не бути українцем я не можу так само, як дуб не може переродитись у березу, липа в сосну. Решту своїх сил віддам цілком і безповоротно службі духовним і церковно-релігійним інтересам свого українського народу»…

 

Ваша Святосте!

Ваші блаженства, всечесні отці!

Дорогі українці, браття та сестри!

Словам, якими розпочав свій виступ, - понад сто років. Вийшли вони з-під пера архієпископа Олексія, одного із керівників Братства Воскресіння Христового. Воно ще в листопаді далекого 1917-го  поставило на порядок денний питання про «відділення Української Церкви від Російської».

14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. І це невипадково, адже як багато років тому Богородиця стала  Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії, так і сьогодні під її Покров стають новітні герої України. Усі ті, хто відстоюють незалежність і цілісність нашої держави.

Дочірні категорії

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012