Щороку ми вшановуємо подвиг учасників бойових дій, які не за власним бажанням, а виключно з обов'язку брали участь у військових конфліктах, проявляли силу духу, відвагу, мужність.

15 лютого в Україні відзначається як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день є пам’ятним і скорботним для тих, хто пережив біль від втрати бойових друзів, та понад усе цінує бойове товариство і людську гідність.

Українські воїни-афганці з першого дня вийшли на Майдан, протестуючи разом з українським народом проти свавілля режиму, першими у найтяжчі місяці війни стали на захист України від російської агресії. І по нині перебувають на передньому краї боротьби з агресором. Про це сказав Президент Петро Порошенко на урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди відзначення 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Шановні воїни-інтернаціоналісти учасники  бойових  дій  на території  інших  держав!

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни.

«Туди» ви йшли безвусими юнаками, звідти поверталися досвідченими воїнами, справжніми мужами, які знають ціну життя і смерті і гідно витримали випробування.

Через десятиліття дух бойового побратимства продовжує вас об’єднувати в особливе співтовариство воїнів-афганців, де високо цінуються взаємовиручка, честь і достоїнство.

Ви, шановні воїни-інтернаціоналісти, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру.  І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. Патріотизм для вас – не порожній звук, це рідна земля, рідне місто та село, рідна Україна!

З 12  лютого 2018 року в районі розпочаті функціональні навчання з питань цивільного захисту за категорією керівники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та навчальних закладів незалежно від форми власності, а також їх заступники.

У селі Ганнівці 10 лютого 2018 року відбулися урочистості з нагоди 120-ї річниці від дня народження Головного отамана Холодного Яру Костянтина Пестушко (Кость Степовий Блакитний).

У заходах з вшанування пам’яті героїчного земляка взяли участь голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій, представники Ганнівської сільської ради, заступник голови Кіровоградської обласної ради, голова Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода» Ігор Степура, начальник управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської облдержадміністрації Віталій Останній, активісти з патріотичних організацій Кривого Рогу та Кропивницького, ліцеїсти й кадети м.Кропивницького, духовенство, громадськість.

19 лютого 2018 року о 15 годині в сесійній залі районної ради відбудеться представлення публічного звіту голови Петрівської районної державної адміністрації.

Під час звіту буде презентовано інформацію про проведені заходи, виконанні завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності районної державної адміністрації у 2017 році.

В рамках семінару, в якому взяв участь голова райдержадміністрації Сергій Завалій, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Коренюк, сільські, селищні голови та землевпорядники сільських і селищних рад, сільгосптоваровиробники району, було проаналізовано підсумки роботи агропромислового комплексу області у 2017 році, основні напрямки аграрної політики на 2018 рік та проведено тренінги «Аграрні розписки – новий механізм залучення ресурсів в аграрний сектор».

Представляли новий механізм фінансування сільгоспвиробникам району та керівникам територій координатори-експерти проекту, правники, фінансисти.

Роль педагога є ключовою у формуванні суспільства. Учитель закладає моральну основу нації, розкриває перед учнями різні грані багатовимірної дійсності і закликає бути активними творцями нового життя, побудованого на принципах поваги до іншого, патріотизму, шанобливого ставлення до своєї мови, культури та історії.

Саме учитель формує світоглядні принципи, практичні уміння, визначає рівень моральності та етичної відповідальності перед своєю країною. Нині Україна розпочала складний процес реінтеграції до Європи і на учителів покладено відповідальність за виховання європейських українців, майбутніх громадян ЄС, які, утверджуючи свою самобутність, залишаються відкритими для світу.

З метою сприяння легалізації зайнятості населення та детінізації заробітної плати у приміщенні Петрівського районного центру зайнятості 08 лютого 2018 року організовано та проведено інформаційний семінар для роботодавців.

У даному заході взяли участь:   головний державний інспектор з питань дотримання законодавства про працю та інших нормативно правових актів управління держпраці у Кіровоградській області - Ірина Яновська, головний державний інспектор з питань охорони праці управління держпраці у Кіровоградській області -   Сергій Дерев'янко та головний спеціаліст управління соціального захисту населення Петрівської РДА - Микола Михальчук.

УВАГА! УВАГА ! УВАГА !

16 лютого 2018 року о 13 годині

звільняємось від буденних справ і клопотів

та йдемо до парку відпочинку святкувати

М А С Л Я Н У !

Колодія величаймо, весну-красну зустрічаймо!

Дочірні категорії

Архів новин: 2016 2015 2014 2013 2012