Шановні петрівчани !

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

В Україні відбулися великі політичні, економічні, соціальні перетворення, але не змінилося ставлення до національної святині, кольори якої символізують рясні  пшеничні лани та безхмарне синє небо, під якими українці виборють свободу, творять державу, здобували і здобувають  перемоги. Державний прапор уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу.

Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Голова районної державної адміністрації Сергій Завалій

Завершуються літні канікули, під час яких в освітніх закладах активно проводилися ремонтні роботи, створювався комфорт і затишок у класних кімнатах, проводилися енергозберігаючі заходи.

Колективи закладів освіти, місцевих підприємств, органів місцевого самоврядування при активній підтримці керівництва району  доклали максимум зусиль, щоб створити належні умови для проведення навчально-виховного процесу. Як результат – кожний навчальний заклад в районі має своє обличчя, свою індивідуальність.

Шановні жителі та гості району!

Запрошуємо усіх взяти участь у святкуванні Дня Державного Прапора та 26–ї річниці Незалежності України

Програма святкових заходів:

23 серпня 2017 року

0 9.00 біля приміщення районної державної адміністрації та районної ради відбудуться урочистості до Дня Державного Прапора України «Прапор нашої Вкраїни має колір жовто-синій».

24 серпня 2017 року

9.00 – молебень у Свято-Покровській церкві «В ім’я процвітання України».

Олександрійське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України в Кіровоградській області повідомляє, що з 1 серпня 2017 року припинили свою діяльність відділення  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Олександрійському районі Кіровоградської області та Олександрійська міжрайонна виконавча дирекція Кіровоградського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності шляхом реорганізації  - приєднання до Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області.

19 серпня, вже традиційно, в Олександрівці на стадіоні ім. Миколи Шишки відбулася Х обласна спартакіада серед команд державних службовців. Участь у ній взяли 13 команд, які змагалися у 5-ти видах спорту: шахи, шашки, теніс, мініфутбол та волейбол.

На урочистому відкритті спартакіади присутніх привітали заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Уляна Соколенко, голова Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Борота, голова обласної організації ФСТ «Спартак» Олексій Коваленко.

24 серпня - День незалежності України. Це державне свято є головним для нашої країни. Останні роки, у зв’язку з проведення військових дій на Сході України, воно стало особливо важливими та відчутним пересічному українському громадянину.

Відзначення нами, по праву, заслуженого свята сьогодні може стати для наших ворогів вигідним приводом для дестабілізації внутрішньої суспільно-політичної ситуації в Україні та регіоні, нанесення шкоди міжнародному іміджу нашої держави або вчинення терористичних дій на території області.

Районна державна адміністрація сердечно вітає всіх пасічників району з нагоди професійного свята.

Плідної вам праці, щедрого медозбору, хай здійснюються ваші мрії і надії, а на столі, щоб завжди був мед, як символ благополуччя і здоров'я!

Нехай ваше життя буде багатим на щастя, добро, а доля стелиться барвистим рушничком достатку, родинного тепла і благодаті.

Голова районної державної адміністрації Сергій Завалій

Сьогодні, 18 серпня  2017 року, відбулася вісімнадцята сесія Петрівської районної ради сьомого скликання, в якій взяли  участь голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

На сесії розглянуті наступні питання:

Голова райдержадміністрації Сергій Завалій, 16 серпня 2017 року  провів прийом громадян з особистих питань.

На прийом звернулася   жителька  селища Петрового з вирішення питання  забезпечення житлом малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування .

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета  провела позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. В ході засідання розглянуто наступні  питання:

- про виконання батьківських обов’язків громадянами стосовно малолітніх дітей;

- про доцільність надання дозволу на відчуження будинку право користування яким має малолітня дитина;

Дочірні категорії

Архів новин: 2015 2014 2013 2012