27 січня 2020 року районною робочою групою з протидії незаконним порубкам лісів, полезахисних лісових смуг в складі начальника сектору реагування патрульної Петрівського відділення поліції Долинського ВП ГУНП у Кіровоградській області Петрівського відділу поліції ГУНП у Кіровоградській області Віктора Щура, начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Світлани Заєць,

Сьогодні, 28 січня 2020 року, відбулася тридцять дев"ята сесія Петрівської районної ради сьомого скликання, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, комунальних установ району, засоби масової інформації.

На сесії розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21 грудня 2019 року № 724 «Про районний бюджет на 2020 рік».

Голокост – це біль, трагедія та найтяжчий злочин проти людства. Жертвами Голокосту на українських землях стали більше мільйона євреїв. Українці завжди пам’ятатимуть найстрашніший злочин нацизму згадуючи Освенцим, Варшавське гетто, Бабин Яр. Тисячі людей, доль, зруйнованих родин та життів. Щодня ідеологи фашизму жорстоко вбивали безневинних людей.

Українці також пережили біль геноциду – Голодомор, який вбив мільйони наших співвітчизників. Сьогодні українці протистоять агресору, який хоче знищити наш народ. Ми знаємо правду про ті часи, ми пам’ятаємо про урок минулого, ми протистоїмо спробам розпалити ненависть серед українців та міжнаціональну ворожнечу.

24 січня 2020 року  відбулося планове засідання колегії районної державної адміністрації, під головуванням першого заступника голови Петрівської районної державної адміністрації Тетяни Панети.

Відповідно до порядку денного було  розглянуто питання:

- «Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації та сільських, селищних рад упродовж 2019 року», доповідала  Тетяна Притула, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

За результатами розгляду  питання прийнято відповідне рішення.

24 січня 2020 року у районній державній адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в Петрівській районній державній адміністрації під головуванням заступника керівника апарату, начальника відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Тетяни Притули.

24 січня 2020 року перший заступник голови РДА Тетяна Панета та голова районної ради Тамара Сакара провели засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В роботі оргкомітету взяли участь представники районної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів), районної організації ветеранів України, представники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, 101 рік тому, на Софіївській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Володимиром Винниченком був підписаний Акт Злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

З цієї нагоди на Петрівщині відбулися низка заходів.

22 січня 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглянули питання:

- про виконання рішення комісії № 1 від 24 грудня 2019 року про стан виконання батьківських обов’язків громадянкою, відносно трьох малолітніх дітей та неповнолітнього сина;

- про стан виконання батьківських обов’язків громадянкою, відносно малолітньої доньки;

З 21.12.2019 року в м. Жовті Води розпочався турнір з фут залу "Різдвяні ігри - 2020", серед дітей, де Петрівський район представили вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп». Турнір проходить в декілька етапів і до наступного етапу, команда ДЮСШ займає четверте місце. Наші вихованці мають рівну кількість очок з ДЮСШ «Жовті Води», що займає третю позицію, програючи лише у різниці забитих-пропущених голів. Тому є можливість на цих вихідних покращити своє турнірне становище і вибороти третє місце, що стане повторенням минулорічного результату.

Доводимо до відома підприємств, установ, організацій та суб’єктів господарювання району!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 118 «Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми», в термін до 20 лютого 2020 року необхідно подати декларацію про відходи за 2019 рік.

Дочірні категорії

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012