Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки». Концепція спрямована на створення організаційних, правових та фінансових передумов для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, покращення матеріально-фінансового становища сільського населення.

Цей документ був підготовлений Мінагрополітики в тісній співпраці з Асоціацією фермерів та приватних землевласників – найбільшим професійним об’єднанням фермерів в Україні.

14-15 жовтня у місті Кропивницькому проходила Першість з гандболу серед районів та міст області. Чоловіча та жіноча команди гандболістів Петрівщини вже традиційно представляли район в даних змаганнях. Крім нашого, до участі в  спортивному заході долучилися спортсмени Олександрівського, Кіровоградського, Благовіщенського, Долинського та Гайворонського районів.

З легкістю перемігши команди суперниць, наші дівчата вибороли перше місце. А хлопці, поступившись багаторічним лідерам з команди м. Благовіщенське, зайняли призове третє місце.

Напередодні, 14 жовтня 2017 року, виповнилося 90 років учаснику бойових дій у Другій світовій війні, жителю села Луганка, Холоду Василю Івановичу.

Василь Іванович все життя пропрацював у колгоспі. Пережив страшні лихоліття голодоморів і війни та тяжкі часи повоєнного життя.

В історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України.

Напередодні цього величного свята в районі відбулися урочистості за участю  керівництва району,  волонтерів, воїнів різних поколінь, сімей загиблих героїв-земляків в зоні АТО, учнівської молоді, громадськості.

Районна влада дбає не тільки про змістовне і активне дозвілля ветеранів різних категорій, а й про здоров’я всіх жителів району.

На заході, присвяченому відкриттю відремонтованого районного Будинку ветеранів Сергій Завалій і Тамара Сакара вручили ключі від автомобіля санітарної допомоги Газ-27527 головному лікарю Петрівської центральної районної лікарні  Миколі Яновському.

Напередодні Дня захисника України в районному центрі відкрили відремонтоване приміщення, де матимуть змогу збиратися, проводити різноманітні заходи, вирішувати нагальні питання лідери й представники районних громадських організацій ветеранів України, воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та воїнів АТО.

Шановні співвітчизники!

Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо 75-ту річницю створення Української повстанської армії. Армії, що від перших днів її створення і до завершення боротьби проти поневолювачів рідних земель була справді народною, оскільки повністю формувалась і підтримувалась місцевим населенням.

Роки сталінського терору, жахи колективізації та Голодомору- геноциду, а згодом і навала нацистів зміцнили українців у переконанні щодо необхідності збройної боротьби за незалежність.

Воїни УПА поставили собі за мету «боротись за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську Самостійну Соборну Державу».

13 жовтня, напередодні відзначення Дня захисника України, відбулося покладання квітів до  меморіальних дощок пам’яті колишніх випускників Петрівського НВО (гімназії-загальноосвітньої школи) - Олексія Лисенка та Євгена Рєзнікова, які одними з перших стали на захист рідної землі і віддали за неї  найдорожче – життя.

Пам'ять загиблих героїв, які мужньо захищали кордони рідної країни, прийшли вшанувати  голова райдержадміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара, представники райвійськкомату, ветеранської організації,  учнівська молодь.

14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. І це невипадково, адже як багато років тому Богородиця стала  Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії, так і сьогодні під її Покров стають новітні герої України. Усі ті, хто відстоюють незалежність і цілісність нашої держави.

Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні,  тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Голова районної державної адміністрації Сергій Завалій

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета,  провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання розглянуто наступні  питання:

- про доцільність надання дозволу на відчуження будинку право користування яким мають малолітні діти;

Дочірні категорії

Архів новин: 2015 2014 2013 2012