21 лютого 2019 року в залі засідань Петрівської центральної районної лікарні відбулася підсумкова медична рада працівників охорони здоров’я району, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета та сільські й селищні голови.

За даними УкрГідрометцентру, очікується 22-24 лютого зміна погодних умов: 22 лютого у західних, південних, Житомирській, Вінницькій, Кіровоградській та Донецькій областях помірний сніг (відновлення снігового покриву висотою 1-6 см), місцями налипання мокрого снігу, в Карпатах значний сніг, зниження температури в Україні вночі до 3-10° морозу, вдень до 0-6° морозу;
23-24 лютого утримається холодна без істотних опадів погода з температурою вночі 6-12° морозу, вдень 2-7° морозу, у Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській, Луганській областях вночі 12-18° морозу, вдень 5-10° морозу.

Сьогодні, 22 лютого 2019 року, відбулася тридцять перша  сесія Петрівської районної ради сьомого скликання, в якій взяли  участь голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

На сесії розглянуті наступні питання:

1.Про звіт про діяльність голови районної ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради за 2018 рік

2.Про заслуховування інформації керівника Олександрійської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Петрівського району за 2018 рік.

22 лютого 2019 року керівник апарату райдержадміністрації Ольга Семехова провела засідання районної комісії по визначенню збитків власникам землі та землекористувачам. На порядок денний було винесено звернення Петрівського відділу Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області по визначенню збитків власникам землі та землекористувачам, внаслідок використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів.

За результатами комісія прийняла компетентне та виважене рішення.

Шановні друзі!

Вітаю вас з Міжнародним днем рідної мови. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями.

У В А Г А !

27 березня 2019 року  в районі буде працювати МОБІЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР Міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області з питань :

• реєстрації (перереєстрації, зняття з обліку) транспортних засобів (в межах Кіровоградської області);
  • обміну посвідчення водія;

21 лютого 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела засідання координаційної комісії з питань організації діяльності та методичного забезпечення спеціальних служб для надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Комісією було розглянуто звернення громадян, щодо призначення державної соціальної допомого малозабезпеченим сімям та призначення житлової субсидії за спрощеною системою.

Для того, аби на Петрівщині діти активніше долучались до здорового спортивного виховання, протягом останніх років будується все більше нових футбольних майданчиків зі штучним покриттям.

У Новому Стародубі, Іскрівці, Петровому такі спортивні поля були побудовані в 2018 році і вже активно використовуються місцевою громадою.

Наприкінці минулого року розпочали реконструкцію футбольного поля біля КЗ "Петрівське НВО "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія".

Днями керівники району – Сергій Завалій і Тамара Сакара, разом із директором КЗ "Петрівське НВО "ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія" Аллою Вєтровою та директором комунальної установи «Петрівський РЦОЗО» Григорієм Москальцем побували на місці будівництва та оглянули обсяг виконаних робіт.

Сьогодні, 21 лютого 2019 року ,  перший заступник голови райдержадміністрації  Тетяна Панета провила особистий прийом громадян.

На прийом звернулася жителька селища Петрового з питання щодо надання соціального статусу «Мати-героїння».

Для оперативного вирішення порушеного питання у прийомі взяла участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Валентина Сибіра.

«Вони чинять звитяги, вселяють віру і дарують надію. І так боляче стає, коли вони йдуть… Але є розуміння, що вони не вмирають, а просто повертаються на небо, щоб у важкі для країни часи повернутися знов.. Герої не вмирають…”

П’ятий  рік поспіль  в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників революції Гідності та віддаючи належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих та  лютневих днів 2014 року. Саме в ці дні під час Євромайдану протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя більше ста активістів Майдану. Україна оплакує своїх героїв. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

У рамках відзначення річниці трагічних подій на Майдані, вшанування Героїв Небесної Сотні у районі відбулася низка заходів.

Дочірні категорії

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012