Шановні  ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС!

Страшна  аварія на  Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після» чорнобильську. Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіонуклідами, десятки тисяч громадян було переселено у безпечні місця з Прип’яті та довколишніх районів.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів – чорнобильців, людей які врятували майбутнє для своїх нащадків та віддали свої життя і  здоров’я заради спасіння нашої землі.

Сьогодні завдяки мужності і жертовності тисяч ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС ми маємо надії на мирне небо і відродження життя в зоні відчуження. Наслідки техногенної аварії, були б ще жахливішими, якби не мужність і жертовність цих людей , які вже у перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську АЕС і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією.

Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом.

Бажаю вам  та вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч  буде людська подяка за ваші добрі справи!

 

Голова районної державної адміністрації Сергій Завалій

 

 

Шановні дорослі та маленькі петрівчани, а також гості нашого селища та району!

Запрошуємо вас 19 грудня 2017 року взяти участь в заходах до Дня Святого Миколая:

- о 10.00 в районному Будинку культури відбудеться свято "Ой, хто, хто Миколая любить";

- о 15.00 -  відкриття новорічної ялинки. Театралізоване дійство «В пошуках Діда Мороза» за участю казкових героїв відбудеться на площі біля парку відпочинку селища Петрового. На гостей святкового заходу чекають веселі ігри, конкурси, розваги та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

Чекаємо на Вас!

13 грудня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета провела засідання  робочої групи щодо вирішення питання надання матеріальної допомоги жителям та працівникам і пенсіонерам підприємств, установ і організацій району відповідно до Програми соціального захисту малозабезпечених верств населення Петрівського району на 2017 рік.

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

13 грудня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела засідання координаційної комісії з питань організації діяльності та методичного забезпечення спеціальних служб для надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

З 18 грудня 2017 року вступає в дію Закон України від  23.05.2017 року № 2059-VIII «Про оцінку впливу на довкілля». Цей Закон встановлює правові та організаційні засади оцінки впливу на довкілля, спрямованої на запобігання шкоді довкіллю, забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, у процесі прийняття рішень про провадження господарської діяльності, яка може мати значний вплив на довкілля, з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

12 грудня 2017 року проведено співбесіди з сільськими (селищними) головами  з питання формування показників сільських (селищних)  бюджетів на 2018 рік.

Співбесіди провели голова райдержадміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, за участю  начальника фінансового управління Галини Овдій та начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Геннадія Горбанця.

12 грудня Петрівщина вітала свого Почесного громадянина, гордість усього району сумлінну, відповідальну трудівницю, шановану жінку, петрівчанку Віру Григорівну Смелову.

До іменинниці завітали представники РДА Тетяна Панета та Ольга Семехова, районної ради, селищний голова Світлана Тилик, колишні колеги, найближчі друзі та родичі аби привітати її з річницею Дня народження.

Чергову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів міністерств та відомств, окремих установ та комунальних підприємств 11 грудня 2017 року провів голова райдержадміністрації Сергій Завалій за участю голови районної ради Тамари Сакари.

Основним питанням черги денної оперативної наради, було питання про розвиток сімейних форм виховання в районі у 2017 році.

Новенькі, зручні та ошатні — із такими вікнами в ДНЗ «Колосок» тепло і затишно. Тут у двох групах виховується 36 дітей, працюють і педагогічні працівники та обслуговуючий персонал, тому питання тепло збереження і здоров’я малечі донедавна було дуже гострим.

Завдяки участі в програмі взаємодії «Майбутнє – спільна справа» цієї зими в приміщеннях буде комфортна температура, без жодних протягів. Уже встановлено 22 віконних прорізи, облаштовано внутрішні та зовнішні укоси, встановлено 2 металевих дверей.

Переглянути результат реалізації одного з переможців конкурсу – проекту громадської організації "Агенція розвитку громади" «Енергозберігаючі заходи в ДНЗ «Колосок» с. Козацьке. Капітальний ремонт: заміна вікон на металопластикові» приїхали голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Геннадій Горбанець. Разом із сільським головою Наталією Лепською вони оглянули приміщення дитячого садка, та переконалися, що умови перебування дошкільнят стали комфортнішими.

Дочірні категорії

Архів новин: 2015 2014 2013 2012