Запрошуємо усіх жителів та гостей району 23 серпня 2018 року взяти участь у святкуванні Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України!

Програма святкових заходів:

3 серпня 2017 року перший заступник голови РДА  Тетяна Панета  провела чергове засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Петрівського району

В ході засідання  розглянуто наступні питання: про стан протипожежного захисту ринків, що розташовані на території району; про дотримання вимог охорони праці під час виконання газонебезпечних робіт та робіт у замкнутому просторі ( колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах, колекторах) в умовах підвищеної температури.

В Україні стартував пілотний проект із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Завдяки проекту з 1 вересня при народженні дитини кожній родині під час виписки немовляти з пологового будинку надаватимуть одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» - це набір необхідних речей для новонародженої дитини. Вартість допомоги сягатиме 5 тисяч гривень.

З даного питання, 03 серпня 2018 року,  перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела  нараду  із керівниками зацікавлених служб району.

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 03 серпня 2018 року відбулося чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, яке провела перший заступник голови РДА Тетяна Панета.

На порядок денний винесено 5 питань, з них: про визначення способу участі у вихованні та спілкуванні батька з малолітньою; про доцільність призначення громадянки опікуном малолітніх дітей; про доцільність позбавлення батьківських прав громадянки відносно малолітніх дітей; про виконання рішення № 1 комісії з питань захисту прав дитини від 18 липня 2018 року «Про доцільність негайного відібрання малолітньої дитини; різне.

31 липня 2018 року  у приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації відбулася  зустріч з особами з інвалідністю, направлена на  підвищення їх обізнаності,  соціальної  адаптації в суспільстві, відновлення та реалізації мети “рівності” і “повної участі” громадян в соціальному житті й розвитку. Місцевий краєзнавць Іван  Сердюк представив свою  збірку віршів, серед яких був вірш присвячений управлінню соціального захисту населення.

02 серпня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела засідання  робочої групи щодо вирішення питання надання матеріальної допомоги жителям та працівникам і пенсіонерам підприємств, установ і організацій району відповідно до Програми соціального захисту малозабезпечених верств населення Петрівського району на 2018 рік.

02 серпня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела засідання координаційної комісії з питань організації діяльності та методичного забезпечення спеціальних служб для надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На цій взаємодовірливій  оптимістичній ноті завершилась зустріч голови РДА Сергія Завалія і голови районної ради Тамари Сакари з трудовим колективом та ініціативною групою Агрофірми у рамках робочої поїздки до Луганської сільської ради.

Розпочалася робоча поїздка керівників району зі знайомства з станом справ в Луганській амбулаторії, де восени 2017 року був розпочатий ремонт, на який з різних фінансових джерел вже витрачено більше мільйона гривень. Головний лікар КЗ «Петрівський районний центр Первинної медико-санітарної допомоги» Кім Г.П., сільський голова Штурмак Р.В. та завідувач амбулаторією Корінь О.В. запросили Сергія Володимировича та Тамару Вікторівну оглянути вже зроблений ремонт у головному відділенні, та ознайомитися з ходом ремонту в спеціалізованій частині амбулаторії.

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. Боротьба з торгівлею людьми визначена одним із пріоритетних напрямів діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини.

В районі розроблений план заходів до відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, які виконуються відповідними структурними підрозділами районної держаної адміністрації.

Швидко пролетіла ІІ зміна відпочинку в ДОЗ «Жовтень» і  29 липня 2018 року з оздоровлення повернулися 33 дитини пільгової категорії.

Значна увага приділялась оздоровленню дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Так в ІІ зміну було забезпечено відпочинком та оздоровленням:

Дочірні категорії

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012