Шановні жителі та гості району!

Запрошуємо взяти участь у святкових заходах з нагоди ДНЯ МОЛОДІ, які відбудуться 27 червня 2019 року в с.Новому Стародубі (центр села).

В програмі заходу:

  • з 17.00 – 19.00 фестиваль фарб Холі – наповни своє життя яскравими фарбами!;
  • з 19.00 – 20.00 концертна програма за участі юних талантів – учнів Новостародубської дитячої музичної школи;

Сьогодні, 24 червня 2019 року відбулося відкриття навчально-тренувального збору з елементом оздоровлення вихованців Петрівської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп».

 В заході взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, завідувач сектору молоді та спорту РДА Ірина Лугова та Новостародубський сільський голова Віктор Заїка.

Шановні державні службовці, колеги!

Від усієї душі вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби.

Професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються жителі району за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих.

Шановні співвітчизники!

 Трагедія Другої світової війни, розв’язаної гітлерівською Німеччиною, опалила українців ще у вересні 1939-го, але з 22 червня 1941 року Україні судилося надовго стати великим полем бою.

У цей скорботний день 78 років тому на нашу землю прийшла війна , що не оминула жодної родини, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.

Піднявшись проти ворога, наші земляки мужньо боролися на фронтах та у підпіллі. Тільки у лавах Червоної Армії воювали близько 9 мільйонів вихідців з України, майже половина з них віддала своє життя за Вітчизну та свободу народів Європи.

Невід’ємною складовою цієї справедливої боротьби був український визвольний рух, учасники якого самовіддано боронили свою землю від нацистської навали, реалізовуючи споконвічне прагнення до державної незалежності.

21 червня 2019 року голова райдержадміністрації Сергій Завалій разом з головою районної ради Тамарою Сакарою провели чергову нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних підприємств, установ, організацій і закладів району з питань реалізації запланованих у 2019 році інвестиційних проектів та соціальних заходів.

78  років тому розпочалася кривава війна, в якій Україна зазнала найбільших втрат. В один день були перекреслені мрії і сподівання за мирне, щасливе життя. Воєнне лихоліття пройшло всіма містами і селами Батьківщини, увірвалося болем у кожну родину, забрало мільйони життів наших співвітчизників.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

20 червня 2019 року в сесійній залі районної ради відбувся навчальний семінар з питань регуляторної політики та дерегуляції підприємницької діяльності, за участі представника Сектору Державної регуляторної служби України в Кіровоградській області – Ратушної Оксани Михайлівни.

У семінарі взяли участь сільські, селищні голови та посадові особи органів місцевого самоврядування, відповідальні за ведення даного напрямку діяльності.

Сьогодні, 19 червня 2019 року голова районної ради Тамара Сакара і керівник апарату РДА Ольга Семехова провели засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення Дня молоді.

Цьогоріч було вирішено не тільки змінити місце проведення свята – замість звичного для всіх селища Петрового, районний захід відбудеться в одному з найбільших населених пунктів району – в с.Новому Стародубі, а й урізноманітнити його різними формами дозвілля.

Вперше буде проведено фестиваль фарб Холі – це свято яскравих кольорів, запальної музики та веселощів, яке все більше набирає популярності в різних куточках України. Хоча організатори запланували цей захід для найменших учасників святкувань і розпочнеться він о 17.00, все ж впевнені, що й молодь, взявши участь, отримає безліч яскравих емоцій і незабутніх фото.

Шановні лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже в ваших руках – людські життя. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожен з вас розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.

Петрівський районний парламент дітей завжди відчуває підтримку дорослих. Наші задуми і починання завжди підтримують і вчителі, і батьки, і сільські голови, і прості громадяни, і, звичайно, керівництво району. Уже традиційною можна назвати акцію «Один день з головою району», під час якої переможці районного конкурсу «Лідер року» відвідують Петрівську районну раду та Петрівську районну державну адміністрацію.

14 червня таким правом – провести робочий день з очільниками району – скористався учень 9 класу Луганської ЗШ І-ІІІ ст. Харкоміца Ернст. Супроводжували його коридорами влади завідувач сектору молоді та спорту Петрівської райдержадміністрації Лугова Ірина Іванівна та координатор Петрівського РПД Дементьєва Наталія Василівна.

Дочірні категорії

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012