Під час Всеукраїнського онлайн-форуму «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес» т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура представив трансформацію Агентства.

З огляду на завдання Європейського зеленого курсу та необхідність нагальних дій спільно з Міненерго ведеться робота не лише над законодавством, а й над оновленням Агентства:.

«Нові виклики, пов’язані із світовим трендом низьковуглецевого розвитку і побудовою «чистої» енергоефективної економіки, вимагають дієвих рішень та інструментів для різних секторів. Тому, за нашим задумом, Держенергоефективності має бути основним крос-секторальним органом, відповідальним за реалізацію державної політики «зеленого» переходу та забезпечення сталого розвитку України», - повідомив К.Гура.

16 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об‘єднаним територіальним громадам нашої держави: https://bitly.su/6w2y4Z9

Про це повідомив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

«Це рішення — важливий крок у реалізації земельної реформи Президента України Володимира Зеленського в частині земельної децентралізації та передачі понад 2 мільйонів гектарів сільськогосподарських земель органам місцевого самоврядування. Відповідний Указ Глава Держави підписав місяць тому, 15 жовтня», — наголосив Роман Лещенко.

В умовах карантину більш актуальнішими стають онлайн сервіси, які надають змогу швидко та зручно отримати послуги без необхідності відвідувати місце отримання таких послуг.

Однією з повноцінних онлайн послуг Міністерства юстиції України є послуга з реєстрації громадської організації. Ми вже в попередніх постах знайомили Вас з тим що необхідно для того щоб отримати таку послугу, а сьогодні ми надано вам чіткий алгоритм дій дотримуючись якого ви без проблем зареєструєте власну громадську організацію онлайн.

12 листопада 2020 року відбувся земельний онлайн-форум для ОТГ «Передача земель громадам». Участь у зустрічі взяли Голова Держгеокадастру Роман Лещенко, перший заступник Голови Анатолій Мірошниченко, Голова Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» Олександр Корінний та представники ОТГ. Загалом форум відвідали понад 700 учасників.

З метою здійснення заходів соціального захисту прав та інтересів дітей, що проживають в районі, 10 листопада 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Панфьорова.

На порядок денний засідання комісії виносилися питання:

про вирішення питання влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування;

05 листопада 2020 року голова районної державної адміністрації Валерій Больбот провів засідання координаційної комісії з питань організації діяльності та методичного забезпечення спеціальних служб для надання населенню пільг, субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

03 листопада 2020 року голова Петрівської районної державної адміністрації Валерій Больбот провів робочу нараду щодо передачі об'єктів соціальної сфери району із спільної комунальної власності Петрівської районної ради у комунальну власність Петрівської ОТГ.

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1170 послуг — місце, строки, вартість,  а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та
36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, що проживають в районі, 28 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Панфьорова.

28 жовтня 2020 року головою районної державної адміністрації Валерієм Больботом проведено засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення в Петрівському районі.

На засіданнях було проаналізовано стан виплати заробітної плати та стан дотримання роботодавцями рішень уряду щодо виплати заробітної плати з врахуванням її мінімального розміру та працевлаштування на нові робочі місця.

За результатами розгляду питань були видані відповідні доручення.

Дочірні категорії

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012