7 квітня 2020 року голова Петрівської райдержадміністрації Валерій Больбот разом із заступником голови районної державної адміністрації Олександром Панфьоровим та заступником Петрівського селищного голови Андрієм Сидоренком оглянули хід проведення ремонтних робіт дороги по вулиці Чумацькій в смт Петровому.

У березні цього року розпочато проведення поточного середнього ремонту дороги по вулиці Чумацькій в смт Петрове (від стели землякам героям, що на в’їзді в смт Петрове і до перехрестя вул. Чумацька – Центральна та 100 м по вулиці Центральна), вул. Центральна (від перехрестя вул. Святкова та Центральна до житлового будинку по вул. Центральна, 5). Заплановано відремонтувати 15470 кв. метрів  дороги на загальну суму  8 221,5 тис. грн..

‼На Кіровоградщині 23 людей мають легкий перебіг захворювання на COVID-19, тож лікуються вдома з зобов'язанням дотримуватися умов самоізоляції.
30 хворих госпіталізовані. 2 пацієнтів знаходяться в Долинській ЦРЛ, 10 - у Кіровоградській обласній лікарні, 18 - у Центральній міській лікарні.

‼️Хочете отримувати оперативну інформацію швидше? Підписуйтесь на Телеграм-канал голови ОДА Андрія Балоня: t.me/andrii_balon

❗ На Кіровоградщині серед хворих 21 медик.

Із них 18 - працівники обласного госпіталю,

а 3 - обласної лікарні.

❗Лабцентр продовжує обстежувати всіх контактних методом ПЛР-реакції.

‼ Хочете отримувати оперативну інформацію швидше? Підписуйтесь на Телеграм-канал голови ОДА Андрія Балоня: t.me/andrii_balon

06 квітня 2020 року голова Петрівської райдержадміністрації Валерій Больбот та заступник голови районної державної адміністрації Олександр Панфьоров провели чергове засідання районного оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARP-CoV-2 за участю начальника  Петрівського районного сектору Управління ДСНС України у Кіровоградській області Володимира Малюти, начальника 32 ДПРЧ Управління ДСНС України у Кіровоградській області Андрія Пащенка та  начальника фінансового управління районної державної адміністрації Галини Овдій.

Станом на 14:00 6 квітня на Кіровоградщині лабораторним методом зареєстровано 41 випадок захворювання на коронавірус, із яких один летальний. Від ускладнень, спричених коронавірусом, померла 84-кропивничанка. Родичі померлої пройдуть ПЛР-тестування для виявлення ймовірного захворювання на COVID-19.

У рамках протидії поширенню коронавірусу COVID-19 та з огляду на зростаючу потребу громадян у коректній та своєчасній інформації, Петрівська районна державна адміністрація підтримує необхідність залучення лідерів громадської думки, представників інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації до проведення інформаційної роботи серед населення щодо необхідності дотримання карантину, важливості допомоги батькам, піклування про сусідів.

Міністерство цифрової трансформації запустило онлайн-платформу з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта", яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний онлайн-курс "Цифрова грамотність для державних службовців" (https://osvita.diia.gov.ua/courses/civil-servants), який охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Coogle для використання в професійній діяльності та повсякденному житті.

❗❗6 квітня почнуть діяти додаткові обмежувальні заходи, запроваджені постановою №211 Кабміну. Нові норми необхідні задля зменшення ризиків поширення епідемії коронавірусу. Детальніше про них - в інфографіці.

❗❗За порушення карантинних норм передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.❗

❗❗Хочете отримувати оперативну інформацію швидше? Підписуйтесь на Телеграм-канал голови ОДА Андрія Балоня: t.me/andrii_balon

❗❗Оперативна інформація на 10:00 5 квітня.
Вночі фахівці лабцентру отримали чергові результати ПЛР-тестування контактних осіб по раніше виявленим випадкам. Наразі маємо 37 захворювань на COVID-19 в області.
Випадки виявлені:
❗32 - у Кропивницькому, серед яких 29 - мешканці міста, а 3 - мешканці регіону, які на момент інфікування перебували в обласному центрі і зараз продовжують тут лікування
❗2 - Кропивницький район.
❗3 - Долинський район.
20 хворих перебувають на госпіталізації, із них 3 у важкому стані за соматичними симптомами. 17 осіб мають легкий перебіг захворювання на коронавірус і лікуються вдома з зобов'язанням дотримуватись умов самоізоляції.

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

• Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

• Чи можна ходити по вулиці без маски?

В Постанові №211 сказано, що в усіх громадських місцях ви маєте бути в масці чи респіраторі.

Дочірні категорії

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012