Абсолютна заборона в Україні на купівлю та продаж земель сільськогосподарського призначення порушує Європейську конвенцію з прав людини.

Відповідне рішення ухвалив Європейський суд з прав людини у справі "Зеленчук та Цицюра проти України".

Справа стосувалася скарги двох громадян України щодо державної заборони на продаж сільськогосподарських угідь, що, як вони заявили, порушує їх права власності як власників таких ділянок.

22 червня 2018 року, в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, в селищі Петрове відбулося покладання квітів до Братської могили.

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, голова ради ветеранів України Олег Гіюк, військовий комісар Петрівського районного військового комісаріату Олег Откидач, Петрівський селищний голова Світлана Тилик, керівники і працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій, громадськість селища.

Сьогодні, 22 червня 2018 року відбулося урочисте відкриття навчально-тренувального збору з елементом оздоровлення вихованців Петрівської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», в якому взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Лугова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Гавриленко, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Тетяна Волощенко та секретар Новостародубської сільської ради Віктор Карпенко.

Юних спортсменів поздоровили з початком літніх канікул та відкриттям навчально-тренувального табору Сергій Завалій та Тамара Сакара.

- Літо – гарна пора для відпочинку, оздоровлення, а для вас, юних спортсменів, ще й для поліпшення спортивної майстерності. Ви тут не тільки відпочинете і потренуєтеся, а й матимете нагоду ще міцніше потоваришувати, ознайомитися з рідним краєм.

Шановні державні службовці, колеги!

Від усієї душі вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби.

Професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються жителі району за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих.

У Петрівському районі продовжується оздоровча кампанія  2018 року. Так, на ІІ оздоровчу зміну з 22 червня по 12 липня 2018 року до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Чайка" (м. Гайворон Кіровоградської області) управлінням соціального захисту населення РДА направлено 31 дитину, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Табір ”ЧАЙКА” розміщений в мальовничому куточку України на березі річки Південний Буг за два кілометра від центру міста Гайворон, серед соснового та дубового бору, в екологічно-чистому куточку мальовничого Прибужжя.

21 червня 2018 року голова райдержадміністрації Сергій Завалій і голова районної ради Тамара Сакара провели спільний семінар районної державної адміністрації та районної ради з сільськими, селищними головами району, де розглянуто наступні питання:

1. Про підведення попередніх підсумків робочих візитів керівництва району до територій сільських, селищних рад у березні – червні 2018 року.

21 червня 2018 року в приміщенні сесійної зали Петрівської районної ради відбувся черговий етап районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа» - презентація проектів-переможців та вручення грантових сертифікатів.

Організаторами конкурсу є Петрівська районна державна адміністрація, Петрівська районна рада та Приватне акціонерне товариство «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» Групи МЕТІНВЕСТ і конкурс соціальних проектів в районі проходить вдруге.

Шановні співвітчизники!

Трагедія Другої світової війни, розв’язаної гітлерівською Німеччиною, опалила українців ще у вересні 1939-го, але з 22 червня 1941 року Україні судилося надовго стати великим полем бою.

У цей скорботний день 77 років тому на нашу землю прийшла війна , що не оминула жодної родини, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.

Із 13 по 17 червня 40 працівників  закладів освіти району здійснили традиційну літню оздоровчу поїздку визначними місцями України. Цього разу освітяни мандрували Івано-Франківською областю. Першим місцем зупинки стало село Яблуниця, яке розташоване на відстані 35 км від міста Яремче, на висоті до 960м над рівнем моря. Яблуниця відома серед прихильників зимового туризму завдяки великій кількості схилів для катання взимку. Але не менш красиве ця місцевість і влітку. Із села відкриваються чудові краєвиди на Чорногірський хребет. Тут у  приватній садибі «Панорама Карпат» і зупинилися  для проживання на час подорожі. І хоча день ішов до завершення, наші мандрівники продовжили маршрут на Буковель. Мабуть, Буковель асоціюється з Карпатами не менш, ніж Яремче чи Говерла. Воно й не дивно. З появою цього гірськолижного курорту Карпати звернули на себе увагу туристів, завдяки чому регіон зробив величезний крок вперед. Буковель постійно приймає туристів, і останні кілька років довели: влітку на гірськолижному курорті може бути гарячіше, ніж у високий сезон під Новий рік! Нашим туристам було на що подивитися, але отримавши загальне враження, повернулися на  базу відпочинку, щоб після тривалої дороги відпочити і зібратися з силами для сходження на Говерлу.

19 червня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета, провела засідання координаційної ради служби у справах дітей.

В ході засідання розглянуто питання про запобігання умов, що сприяють протиправним вчинкам неповнолітнім у громадських місцях у вечірній та нічний час.

Дочірні категорії

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012