Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панети, 22 жовтня 2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Петрівській райдержадміністрації.

На порядок денний було винесено наступні питання:

- про вирішення питання подальшого влаштування малолітньої до сімейних форм виховання;

- про виконання обов’язків піклувальника громадянкою стосовно неповнолітньої;

17 жовтня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Геннадій Горбанець і в.о. начальника відділу освіти РДА Ірина Оранська здійснили робочу поїздку на території с. Новий Стародуб і с. Богданівка, метою якої був огляд реалізованих у поточному році проектів-переможців конкурсу на кращий проект в рамках районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа», організаторами якого є Петрівська РДА, Петрівська районна рада і ПрАТ «ЦГЗК».

16 жовтня 2019 року в рамках відзначення свят Дня українського козацтва та Дня Захисника України, на базі Петрівської ДЮСШ відбувся районний конкурс «Козацькому роду нема переводу».

Конкурс проводився з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

Минулий тиждень у спортивному житті нашого району пройшов під егідою футболу та перемог. Так, в четвер, 10 жовтня 2019 року в селі Луганка був відкритий новий майданчик для гри в міні – футбол, де був організований турнір, присвячений Дню козацтва та Дню захисника України. В ньому приймали участь команди ДЮСШ «Олімп» з села Червонокостянтинівка, Петрово та команда Луганської ЗОШ. Учасниками були діти 2008 року народження, а сам турнір був проведений по круговій системі де у підсумку маємо такий результат:

За рік дії пілотного проєкту з реалізації прав оренди державної землі на електронних аукціонах, торговельний майданчик OpenMarket ДП “СЕТАМ” продав 2692 лота на 187 млн грн. Про це повідомила Укрінформу пресслужба ДП “СЕТАМ”.“За рік пілотного проєкту з продажу прав оренди на державні земельні ділянки сільськогосподарського призначення на електронному аукціоні OpenMarketLand було продано 2692 лота на 187 млн грн”, - йдеться у повідомленні.

Спільний проєкт ДП «СЕТАМ» та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру з впровадження електронних земельних торгів розпочався у вересні 2018 року, та був завершений 30 вересня 2019 року.

Петрівська районна державна адміністрація Кіровоградської області повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації та складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, а саме «Детального плану території з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки орієнтовною площею 190,4 га що розташована на території Зеленської та Іванівської сільських рад Петрівського району Кіровоградської області поза межами населених пунктів, для потреб пов’язаних з користуванням надрами (будівництво 3-ї черги відвалу «Західний» Артемівського кар’єру)»

Петрівська районна державна адміністрація Кіровоградської області повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації та складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, а саме «Детального плану території з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки орієнтовною площею 42,61 га, що розташована на території Йосипівської сільської ради Петрівського району Кіровоградської області поза межами населених пунктів, для потреб пов’язаних з користуванням надрами (розширення відвалу №3 Артемівського кар’єру)»

Кажуть, що життя – це найдорожче, що є у людини. Проте, незважаючи на це, серед нас є герої, які готові пожертвувати цим найціннішим благом заради своєї Батьківщини. Багато хлопців довели свою любов та відданість саме таким чином. Але їх загибель не мине дарма. Їх подвиг – це приклад великого героїзму. Їх приклад ніколи не вмре, їх вчинок завжди буде жевріти в наших серцях.

11 жовтня 2019 року, напередодні Дня Захисника України, в Петровому та інших населених пунктах району відбулися традиційні церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїну - захиснику» та меморіальних дощок загиблим воїнам АТО – Олексію Лисенку, Євгену Рєзнікову, Олександру Хрулю, Івану Міхну.

День захисника України — свято, що відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

З цієї нагоди 11 жовтня відбулись районні урочисті заходи. Керівники району, сільські голови, представники громадськості, підростаюче покоління зібрались у сесійній залі районної ради, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята: учасникам антитерористичної операції, операції об'єднаних сил, службовцям військкомату, волонтерам та родинам воїнів.

У районі розпочалася акція на підтримку бійців-земляків, які боронили та боронять українські землі. Вона присвячена Дню Захисника України, який відзначається 14 жовтня.  Її головна мета полягає в тому, щоб кожен житель району  подякував нашим військовим, добровольцям та волонтерам, які боронять українські землі на як на Сході, так і в тилу, родинам воїнів,  аби всі захисники  відчули вдячність та повагу тих, кого вони захищають.

Для цього створено окрему сторінку в мережі Фейсбук. Учні шкіл, вчителі та шкільні осередки Петрівського районного парламенту дітей вже долучилися до акції. Вони відвідали воїнів АТО, привітали їх зі святом та вручили вітальні листівки. Про хід проведення акції можна переглянути за посиланням:

Дочірні категорії

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012