Шановні державні службовці!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Судячи з власного трудового досвіду, можу сказати, що праця держслужбовця - це нелегка праця. Вона потребує справжньої відданості своїй справі, високої дисциплінованості. Адже головне завдання кожного державного службовця – вірно і чесно служити народу України.

Саме на вас, державних службовців, покладається основна відповідальність у виконанні функцій держави, розбудові     України. 

Від Ваших щоденних напоглевих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави. 

22 червня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела засідання  координаційної  комісії з питань організації діяльності та методичного забезпечення спеціальних служб для надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

22 червня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета, провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. В ході засідання розглянуто наступні питання:

  • про доцільність призначення опікуна над трьома малолітніми дітьми;
  • про доцільність призначення опікуна над малолітньою дитиною;
  • про доцільність призначення піклувальника над двома неповнолітніми дітьми;

Війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим та найкривавішим етапом Другої світової війни, призвела до колосальних людських і матеріальних втрат.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Цього дня в територіальних громадах району відбулися заходи з відзначення Дня скорботи й вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

21 червня 2017 року під головуванням очільника громадської ради при Петрівській районній державній адміністрації Валентини Бойко  відбулося планове засідання громадської ради. Серед питань, винесених на розгляд Громадської ради йшлося про стан готовності захисних споруд цивільного захисту населення Петрівського району, про стан роботи із зверненнями громадян в районі за І півріччя 2017 року та про патріотичне виховання молоді  та залучення громадських та релігійних організацій до роботи з підвищення патріотичного, культурного і духовного виховання підростаючого покоління.

З метою дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», сьогодні, 22 червня 2017 року о 10.00 годині в сесійній залі районної ради відбувся семінар з питань здійснення регуляторної діяльності, а саме з питань прийняття рішень про встановлення місцевих податків і зборів, для посадових осіб органів місцевого самоврядування за участі завідувача Сектору Державної регуляторної служби України в Кіровоградській області Оніщенко Наталії Аркадіївни.

В зв'язку з відкритям 16 червня 2017 року у смт Новгородка Кіровоградської області (вул. Криворізька, 44а) відбулось відкриття гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб, який відремонтовано у рамках реалізації проекту “Побудуємо майбутнє разом!” за підтримки Європейського Союзу просимо проінформувати внутрішньо переміщених осіб про можливісь поселення в гуртожиток.

З питань розмішення та умов проживання в гуртожитку звертатись до директора гурожитку Лідії Степанівни за телефоном 0507251001. 

21 червня 2017 року перший заступник голови РДА Тетяна Панета провела нараду з питань здійснення безкоштовного перевезення окремих категорій населення, щодо проведеного аналізу кількості перевезених пільгової категорії населення по затверджених маршрутах та відшкодування коштів  за пільгове перевезення окремих категорій громадян по затверджених  маршрутах смт. Петрове – м. Олександрія, смт. Петрове - с. Луганка, смт. Петрове – м. Кіровоград,  Петрове-Малинівка, смт. Петрове  –  с. Зелене, смт. Петрове – с. Іскрівка, смт. Петрове – м. Кіровоград за травень    2017 року.

У проведеній нараді вирішили здійснити фінансування по затверджених маршрутах за травень 2017 року в розмірі 36218 грн 61 коп. згідно   «форми -2 пільга». 

Тетяна Панета звернула увагу на постійний контроль щодо перевезення пільгових категорій громадян.

Шановні співвітчизники!

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 

Голова Петрівської райдержадміністрації Сергій Завалій

 

Сьогодні, 21 червня 2017 року відбулося урочисте відкриття навчально-тренувального табору вихованців Петрівської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», в якому взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, Новостародубський сільський голова Віктор Заїка, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Лугова та завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Тетяна Волощенко.

Дочірні категорії