Оголошується конкурс

на кращий проект в рамках районної програми взаємодії

«Майбутнє – спільна справа»

 

За ініціативи голови районної державної адміністрації Завалія С.В., голови районної ради Сакари Т.В. та генерального директора Приватного акціонерного товариства «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» Шевчика Д.В. у 2019 році в районі оголошується конкурс на кращий проект в рамках районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа» (далі - Конкурс).

 

Метою Конкурсу є відбір та реалізація кращих проектів, спрямованих на вирішення проблемних питань соціально-економічного і культурного розвитку окремих територій, підприємств, установ і організацій району за рахунок різних джерел фінансування.

 

Організаторами конкурсу є:

Петрівська районна державна адміністрація;

Петрівська районна рада;

Приватне акціонерне товариство «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат»;

інші грантодавці.

 

Конкурсний відбір проектів проводиться по 4 узагальненим напрямам, в яких діє 10 номінацій, а саме:

  1. Житлово-комунальне господарство:

Затишний двір (облаштування прибудинкових територій, розбивка алей і клумб, встановлення урн, лавочок, альтанок, огородження, організація освітлення і т.д.).

Чиста вода (реконструкція та ремонт систем водопостачання шляхом заміни металевих труб на пластикові, встановлення приладів обліку та очищення води тощо).

Енергозбереження та енергоефективність (заміна віконних прорізів та дверних блоків на металопластикові, ремонт покрівель, реконструкція та ремонт систем теплопостачання, використання відновлюваних джерел енергії і т.д.).

Наше довкілля (благоустрій територій для збору твердих побутових відходів, у тому числі їх огородження, облаштування покриття, встановлення контейнерів для роздільного збирання ТПВ та ін.).

  1. Освіта і спорт

Кращий клас (покращення матеріально-технічної бази класів навчальних закладів шляхом фінансування проведення ремонтів, закупівлі шкільних меблів, комп’ютерної та оргтехніки, обладнання тощо).

Здоровий спосіб життя (будівництво та облаштування дитячих ігрових, спортивних майданчиків, встановлення вуличних тренажерів, комплексів для зайняття воркаутом, стрітболом, скейтбордом, волейболом, іншими популярними видами спорту, придбання обладнання та інвентарю для занять спортом і т.д.).

Творчий розвиток дітей та молоді (організація змістовного дозвілля для дітей шкільного віку і молоді в позаурочний час та під час канікул; покращення матеріально-технічної бази дитячих музичних шкіл шляхом проведення ремонтів приміщень, придбання музичної апаратури, концертних костюмів, комп’ютерної та оргтехніки тощо; розвиток дитячо-юнацької творчості; просування сучасного мистецтва через соціальні мережі і новітні технології (фотовідеоквести, он-лайн проекти тощо); спеціальні креативні проекти (арт-вітальні, кіноклуби, мультифести та ін.) по створенню умов для самовираження і самореалізації молодих авторів і т.д.).

  1. Культура

Сучасна бібліотека (проведення ремонтів, встановлення Інтернету, придбання літератури, комп’ютерної та оргтехніки в бібліотечні заклади тощо).

Розвиток аматорського мистецтва (сприяння діяльності аматорських колективів шляхом придбання музичних інструментів, концертних костюмів і т.д.).

  1. Охорона здоров’я (придбання медичного, технічного та іншого обладнання, здійснення енергозберігаючих і енергоефективних заходів, покращення матеріально-технічної бази, проведення реконструкції, ремонтів приміщень тощо у відділеннях комунальних закладів «Петрівська центральна районна лікарня» та «Петрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Петрівської районної ради, ФАПах і лікарських амбулаторіях).

 

Умови Конкурсу передбачають фінансування мікропроектів загальним обсягом фінансування від 30,0 до 150,0 тис. грн., у тому числі грант
ПрАТ «ЦГЗК»  на фінансування 1 проекту – від 15,0 до 75,0 тис. грн.

Джерелами фінансування конкурсу виступають цільова благодійна фінансова допомога ПрАТ «ЦГЗК» в сумі 500 тис. грн., кошти місцевих бюджетів, спонсорів та громади.

 

Розподіл витрат на фінансування проекту наступний:

50 %

-

цільова благодійна фінансова допомога ПрАТ «ЦГЗК»

25 %

-

кошти місцевих бюджетів

20 %

-

спонсорські кошти

5 %

-

кошти громади (у грошовій або натуральній формі)

 

Обсяг коштів, спрямований на реалізацію кожного проекту, може бути збільшений за ініціативою будь-якої з сторін.

 

До участі в конкурсі запрошуються офіційно зареєстровані на території району:

громадські (неприбуткові) організації;

комунальні підприємства, установи, організації і заклади;

об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи та органи самоорганізації населення (сільські, селищні, вуличні, квартальні, будинкові комітети, комітети мікрорайонів).

 

Ініціативні групи населення і громадяни можуть брати участь в Конкурсі через учасників, що відповідають умовам Конкурсу.

Учасники Конкурсу повинні бути офіційно зареєстровані на території Петрівського району Кіровоградської області та мати статус юридичної особи.

 

Етапи проведення конкурсу у 2019 році:

 

Строк реалізації етапу

Етап

07 червня

Старт Конкурсу

07 червня –

01 липня

Приймання проектних заявок

02 – 05 липня

Експертиза проектів та визначення переможців Конкурсу

08 – 12 липня

Презентація переможцями Конкурсу своїх проектів

15 – 19 липня

Укладання договорів з переможцями Конкурсу

22 липня –

25 грудня

Реалізація проектів

Протягом 10 днів з дня закінчення реалізації проекту

Публічне відкриття побудованих, відремонтованих, реконструйованих та модернізованих в ході Конкурсу об’єктів

До 01 лютого

2020 року

Подання переможцями Конкурсу звітів про стан реалізації проектів

 

Заявки від комерційних організацій, політичних партій і релігійних організацій не приймаються і не розглядаються.

 

Заявки на участь в Конкурсі разом з відповідними документами подаються в електронному та паперовому вигляді секретарю конкурсної комісії (начальнику відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації).

 

Заявник має право подати не більше 3 заявок для участі в Конкурсі.

 

Заявки розглядаються конкурсною комісією, яка визначає проекти-переможці та ухвалює рішення про переможців конкурсу з урахуванням загального обсягу коштів, передбачених на фінансування проектів.

 

За результатами оцінювання формуються 2 списки учасників конкурсу – основний (до якого включаються переможці) та резервний.

 

По завершенню Конкурсу з організацією-переможцем укладається відповідний договір.

 

У разі, якщо протягом 2 місяців з дати прийняття рішення про визначення переможців конкурсу реалізація проекту не розпочата, конкурсна комісія має право прийняти рішення про дискваліфікацію переможця конкурсу та його заміну учасником з резервного списку.

 

Організації-переможці забезпечують організацію роботи з розробки проектно-кошторисної або кошторисної документації для виконання робіт по проектам, а також щодо отримання необхідних погоджень і дозвільних документів.

 

Якщо проект передбачає будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт інфраструктурного об’єкта (або об’єкта благоустрою), цей об’єкт повинен бути прийнятим на баланс відповідного підприємства, установи, організації або до комунальної власності відповідної територіальної громади сільської, селищної ради у відповідності до вимог чинного законодавства.

 

Учасники Конкурсу, які за результатами оцінювання конкурсною комісією не визнані переможцями і потрапили до резервного списку, можуть звернутись до конкурсної комісії з оперативною заявкою довільної форми щодо виділення коштів на придбання продукції, пов’язаної виключно з покращенням благоустрою та санітарного і екологічного стану відповідної території (лавочки, урни, контейнери для роздільного збирання твердих побутових відходів та ін.) або матеріалів для їх виготовлення на суму, що не перевищує 20,0 тис. грн.

До оперативної заявки додаються: пояснювальна записка, необхідні розрахунки, плани-схеми, креслення, інші документи, пов’язані з реалізацією мікропроекту.

Загальний обсяг фінансування оперативних заявок складає
200,0 тис. грн. з районного бюджету (включаючи кошти районного фонду охорони навколишнього природного середовища).

Фінансування заявників буде здійснюватись в порядку черговості надходження заявок.

 

Контакти для довідок: тел. 9-62-62, 068-393-29-40, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Горбанець Геннадій Миколайович – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації).