Промисловий сектор району представлено харчовою промисловістю, яка орієнтована на внутрішній ринок та має наближену сировинну базу, а також наданням послуг в галузі житлово-комунального господарства.

До облікового кола підприємств, які звітують по виробництву промислової продукції, включено СВК «Агрофірма Маріампольська», ТОВ «Агрофірма П`ятихатська», які займаються переробкою сільськогосподарської продукції, а саме: круп, борошна, вершків, м`яса, хліба та кормів для сільськогосподарських тварин і свійської птиці, та ФОП Шевченко Т.М. (виробництво хліба та хлібобулочних виробів).

До облікового кола підприємств, які звітують по реалізації промислової продукції, включено СВК «Агрофірма Маріампольська», ТОВ «Агрофірма П’ятихатська» та  КП «Петрівське».

Обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах підприємств за 2017 рік склав 10,5 млн. грн., що становить 147,9 % до відповідного періоду попереднього року (7,1 млн. грн.) та 123,5 % до програмного показника (8,5 млн. грн.).

Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одиницю населення за 2017 рік складає 443,5 грн. (150,3 % до  відповідного періоду 2016 року - 295,1 грн. та 124,7 % до програмного показника (355,6 грн.).

 Обсяги реалізації за 2017 рік:

КП «Петрівське» - 7604,3 тис. грн. або 167,7 % до відповідного періоду минулого року (4534,8 тис. грн.);

ТОВ Агрофірма «П`ятихатська» - 1769,7 тис. грн. або 149,1 % до відповідного періоду 2016 року (1187,3 тис. грн.);

СВК Агрофірма «Маріампольська» - 1136,0 тис. грн. або 81,7 % до відповідного періоду минулого року (1390,0 тис. грн.).

 Проблемні питання:

невелике статистично облікове коло підприємств, які займаються виробництвом і реалізацією промислової продукції;

недостатня конкурентоспроможність промислової продукції, яка виробляється  ТОВ Агрофірма «П`ятихатська» та СВК Агрофірма «Маріампольська»  і незначні обсяги її виробництва (в основному для власних потреб) та реалізації (практично відсутні власні заклади торгівлі, через які реалізуються товари власного виробництва (борошно, олія, риба, крупи, м’ясо, напівфабрикати, яйця тощо);

значна зношеність основних фондів КП «Петрівське» (незадовільний  технічний  стан  водопровідних та каналізаційних мереж, зношене обладнання), нагальна потреба в реалізації інвестиційних проектів, спрямованих на покращення матеріально-технічного стану підприємства, підключення додаткових абонентів та втрат питної води про проходженні (в першу чергу проекту «Реконструкція водопровідної мережі смт Петрове Петрівського району Кіровоградської області в межах напірної станції та вул. Олексія Лисенка. Об’єкт: Дюкерний перехід через водну перешкоду» - 7,0 млн. грн.).