24 січня 2020 року  відбулося планове засідання колегії районної державної адміністрації, під головуванням першого заступника голови Петрівської районної державної адміністрації Тетяни Панети.

Відповідно до порядку денного було  розглянуто питання:

- «Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації та сільських, селищних рад упродовж 2019 року», доповідала  Тетяна Притула, начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

За результатами розгляду  питання прийнято відповідне рішення.

24 січня 2020 року у районній державній адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в Петрівській районній державній адміністрації під головуванням заступника керівника апарату, начальника відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Тетяни Притули.

24 січня 2020 року перший заступник голови РДА Тетяна Панета та голова районної ради Тамара Сакара провели засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В роботі оргкомітету взяли участь представники районної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів), районної організації ветеранів України, представники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, 101 рік тому, на Софіївській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Володимиром Винниченком був підписаний Акт Злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

З цієї нагоди на Петрівщині відбулися низка заходів.

22 січня 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглянули питання:

- про виконання рішення комісії № 1 від 24 грудня 2019 року про стан виконання батьківських обов’язків громадянкою, відносно трьох малолітніх дітей та неповнолітнього сина;

- про стан виконання батьківських обов’язків громадянкою, відносно малолітньої доньки;

З 21.12.2019 року в м. Жовті Води розпочався турнір з фут залу "Різдвяні ігри - 2020", серед дітей, де Петрівський район представили вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп». Турнір проходить в декілька етапів і до наступного етапу, команда ДЮСШ займає четверте місце. Наші вихованці мають рівну кількість очок з ДЮСШ «Жовті Води», що займає третю позицію, програючи лише у різниці забитих-пропущених голів. Тому є можливість на цих вихідних покращити своє турнірне становище і вибороти третє місце, що стане повторенням минулорічного результату.

Доводимо до відома підприємств, установ, організацій та суб’єктів господарювання району!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 118 «Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми», в термін до 20 лютого 2020 року необхідно подати декларацію про відходи за 2019 рік.

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято — День Соборності України. Cаме в цей день було проголошено об’єднання Західної і Східної України в єдину соборну державу. Ця дата є важливим прикладом примирення і єднання для нащадків. Сьогодні ідея соборності українських земель як ніколи актуальна. Ми маємо нагоду продемонструвати нашу справжню любов до рідної країни, ставши на її захист.

Цей день належить кожному з нас як історичний символ об’єднання України і, водночас, як загальний для всіх орієнтир майбутнього – саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для поступу та успіху нашої держави.

20 січня 2020 року під головуванням керівника апарату  райдержадміністрації Ольги Семехової, за участю представника Петрівського відділу поліції ГУНП у Кіровоградській області Андрія Ставіли, Петрівського лісництва ДП «Долинський лісгосп» Валерія Любченка та начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та цивільного захисту райдержадміністрації Світлани Заєць відбулася нарада щодо проведення спільних заходів по запобіганню та забезпеченню охорони лісових насаджень та полезахисних лісових смуг від незаконних порубок та пошкодження шляхом підпалу на території району.

13 січня 2020 року проведено нараду у першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панети з питань здійснення безкоштовного перевезення окремих категорій населення. На нараді були розглянуті такі питання:

1. Про здійснення пільгового перевезення пільгової категорії населення по таких маршрутах: смт Петрове – м.Олександрія, смт Петрове - с. Луганка, смт Петрове – м. Кропивницький, смт Петрове – с. Малинівка, смт Петрове – с. Зелене, смт Петрове – с. Іскрівка, смт Петрове – м. Кропивницький.

Дочірні категорії

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012