Шановні петрівчани!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя. Що зимові свята подарують нам те, чого найбільш бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні.

21 грудня 2017 року команда стрілків Петрівського району, вихованців ДЮСШ «Олімп» взяла участь в першості Кіровоградської області з стрільби кульової в м. Кропивницький.

Серед дівчат у вправі ПП-2 Семенко Дарія посіла І місце, виконавши норматив кандидата в майстри спорту і отримавши право представлять команду Кіровоградскої області в Зимовому Чемпіонаті України в січні 2018 року в м. Львові.

Наближаються новорічно-різдвяні свята, на які чекають усі – дорослі і малеча, творчі люди і спортсмени. Адже спорт об’єднує - країни та континенти, області і райони. Він об’єднує покоління – усіх від дитинства до поважного віку. Тож, 26 грудня 2017 року, напередодні Нового 2018 року, відбулася зустріч керівництва із спортсменами району усіх поколінь, яку відкрила перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета. Тетяна Григорівна привітала присутніх з наступаючими новорічно-різдвяними святами та представила почесних гостей – голову районної державної адміністрації Сергія Завалія та голову районної ради Тамару Сакару. На заході були присутні завідувач сектору молоді та спорту РДА Ірина Лугова, директор територіального центру соціального обслуговування Інна Лук’янова, голова Петрівської районної організації ветеранів Олег Гіюк, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» зі своїми тренерами та слухачі Університету ІІІ віку.

27 грудня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета провела засідання координаційної комісії з питань організації діяльності та методичного забезпечення спеціальних служб для надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Дорогі українці!

Вперше як державне свято ми відзначаємо Різдво Христове за григоріанським календарем – разом із більшістю усього християнського світу, спільно із Європою. Верховна Рада ухвалила, а я підписав Закон, і віднині 25 грудня – вихідний день.

Але ми жодним чином не зазіхаємо на давню добру традицію святкувати Різдво 7 січня, шануємо її та поважаємо. Обирати собі календар – це є особисте право кожного, а от завдання держави – гарантувати таке право і дати можливість вибору.

Особисто я вирішив святкувати двічі. Тому сьогодні приєднуюся до вашого урочистого дійства. За два тижні українці знову співатимуть колядок і радітимуть народженню Спасителя світу. Як писав святий апостол Павло, ми, християни, – «одне тіло, один дух, один Господь, одна віра і одне хрещення».

Шановні співвітчизники!

Сьогодні виповнюється 80 років від дня народження видатного політичного і державного діяча, правозахисника, Героя України В’ячеслава Максимовича Чорновола.

Один із натхненників таких доленосних подій в історії нашої держави, як проголошення Декларації про державний суверенітет України та Акта проголошення незалежності України, він присвятив усе життя здобуттю кращої долі для рідної землі та свого народу.

Постать В'ячеслава Максимовича назавжди стала символом боротьби за права вільної людини у незалежній державі, а його ім’я - золотим рядком в історії нашої країни.

Шановні працівники та ветерани архівних установ!

Архіви нашої держави містять безцінні свідоцтва історії України, які є невід'ємною частиною світової інтелектуальної скарбниці.

Справа працівників архівних установ надзвичайно важлива для всього суспільства. Саме Ви продовжуєте вік документів, зберігаючи їх для наших нащадків, чим сприяєте пізнанню історії та усвідомленню людського буття.

Шановні працівники енергетичної галузі!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Від Вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян.

Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Час вимагає активного впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та пристроїв, зміни психології споживачів енергетичної продукції. Сподіваємося що Ваші зусилля у цьому напрямку знайдуть розуміння і підтримку української громади.

Ми вдячні енергетикам за сумлінну наполегливу працю задля розбудови національного енергоринку, зміцнення енергетичної могутності України.

Щиро бажаємо Вам, шановні енергетики, міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Голова районної державної адміністрації  Сергій Завалій

Сьогодні у залі засідань красуня-ялинка святковими вогнями зустрічала дітей учасників АТО, переселенців, дітей з багатодітних сімей, дітей постраждалих від Чорнобильської АЕС. Всього таких ранків відбудеться 4, буде охоплено біля 250 дітей з усіх територіальних громад району.

20 грудня 2017 року з вітаннями з Днем Святого Миколая та подарунками від голови районної державної адміністрації Сергія Завалія та голови районної ради Тамари Сакари, до вихованців Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С. Макаренка, які перебувають на території смт. Балахівка, завітали начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Нікульшина та директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Стулій.

Архів новин: 2017 2016 2015 2014 2013 2012