Шановні відвідувачі сайту!

Вітаємо вас на офіційному сайті Петрівської районної державної адміністрації.

Природа щедро обдарувала Петрівщину родючими землями, мальовничими краєвидами, які ми безмежно любимо і якими пишаємось, але найцінніший скарб нашого краю – талановиті та працьовиті люди, які набули від рідної батьківської землі волелюбного характеру, наполегливості та щирості душі і стали спадкоємцями слави та величі українського народу.

Назавжди у наших серцях залишається пам'ять про ратні та трудові подвиги наших воїнів-визволителів, партизанів, підпільників, трудівників – десятків тисяч простих громадян, хто віддав власне життя за мирне небо над головою, або тих, хто своєю невтомною працею примножував економічну могутність нашого краю, творив його добробут і трудову славу.

Неоціненний внесок у розвиток та розбудову району представників старшого покоління, мудрих наставників, тих, хто повсякчас є прикладом безкорисного служіння малій батьківщині.

Покладаю великі сподівання на нашу молодь, якій судилося визначати долю рідного краю в майбутньому.

Плекати таланти, вирощувати хліб і до хліба, усувати щоденні невідкладні проблеми – ось той широкий спектр завдань, над вирішенням яких і працює виконавча влада району.

Пам’ятаймо, що держава починається із кожного з нас, а район – це часточка держави. І разом ми – єдина країна!

Голова Петрівської райдержадміністрації Сергій Завалій