ПАМ’ЯТКА

щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Петрівській районній державній адміністрації

 Шановні друзі!

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Петрівській районній державній адміністрації просимо уважно прочитати наступні рекомендації:

  1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.
  2. До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу громадської ради при облдержадміністрації (далі – громадська рада) віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України (див. додаток 1.1).
  3. Зверніть також увагу, що перелік документів, що додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996, а отже, він є обов’язковим.
  4. Крім обов’язкових документів (див. п.4 зразка заяви) просимо Вам надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника у електронному вигляді: на 1 арк. формату А4, розмір шрифту - Times New Roman, 14 пт (разом із можливим розміщенням на ньому фото кандидата - за його згоди). Дана інформація буде розміщена на сайті Петрівської районної державної адміністрації у розділі «Кандидати до складу громадської ради при райдержадміністрації».
  5. У випадку, якщо Ваш ІГС має інформаційні матеріали про свою діяльність, які Ви б хотіли презентувати для ознайомлення учасникам зборів, а також засобам масової інформації, Ви можете розмістити свою інформацію на спеціальних інформаційних стендах (зарезервована площа для одного ІГС - не більше 50 х 50 см).
  6. Зверніть увагу, що матеріали для розміщення на інформаційних стендах надаються разом із заявою.

 У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номером 9-72-51

 Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

 Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства

по обранню громадської ради при Петрівській  райдержадміністрації

 Примітка: Документи можуть надаватися ініціативній групі з 02 листопада 2016 року до 19 листопада 2016 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою 28300 смт Петрове, вул.Святкова, 20 каб.109 з 08.00 до 17.15.