Про підсумки роботи відділу з питань праці та соціально-трудових відносин

за І квартал 2019 рік

 

Робота відділу з питань праці та соціально - трудових відносин була підпорядкована виконанню завдань, щодо контролю за виконанням чинного законодавства, указів Президента, постанов Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства соціальної політики України, розпоряджень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації, наказів начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації з питань праці, віднесених до галузевої компетенції управління.

Згідно цього, відділом з питань праці та соціально-трудових відносин здійснюється моніторинг стану виконання завдань програми зайнятості населення Петрівського району на 2018-2020 роки, яка затверджена рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 377.

За І квартал 2019 року проведено 4 засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та 3 засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та „тіньової” зайнятості населення в Петрівському районі. На засіданнях цих формувань заслухано, всього 4 керівника.

Також в І кварталі 2019 року проведено 1 засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради.

Робочою групою з питань легалізації заробітної плати та „тіньової” зайнятості населення в Петрівському районі здійснено 11 обстежень стану дотримання законодавчих актів з питань трудових відносин.

Працевлаштовано на новостворені робочі місця за січень 2019 року – 6 осіб.

За результатами проведеної роботи, середньомісячна заробітна плата, по району, за січень – березень 2019 року, складає 6435,88 грн. (розрахунково), що становить 118,1% до минулого року (5450,18 грн.).

Заборгованість із виплати заробітної плати в районі, станом на 10.04.2019 року відсутня.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації було здійснено повідомну реєстрацію таких колективних договорів та доповнень і змін до них впродовж 2018 року:

Колективний договір між адміністрацією ФГ «АЛАН» і трудовим колективом;

Колективний договір між адміністрацією ФГ «Вершино-Власівське» та трудовим колективом;

Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом Петрівського дошкільного навчального закладу № 1 «Рудана» Петрівської селищної ради на 2014 – 2024 роки»;

Колективний договір між адміністрацією ПП «Дружба» і трудовим колективом;

Про внесення змін до колективного договору Петрівської ДЮСШ на 2017 – 2020 роки;

Колективний договір між дирекцією та профспілковим комітетом Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Козацьке на 2019 - 2024 роки;

Колективний договір між дирекцією та профспілковим комітетом Луганського дошкільного навчального закладу «Сонечко» на 2019 – 2023 роки.

 

 

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації                                        В. СИБІРА