Управління соціального захисту населення 

Петрівської районної державної адміністрації

 

 Адреса: вул.. Центральна 32, смт. Петрове, Кіровоградської обл., 28300, 

тел/факс (05237) 9-62-52, e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Графік роботи: понеділок – п’ятниця

початок робочого дня в понеділок, вівторок, середу, четвер - 8.00, кінець робочого дня – 17.15.

в п"ятницю - 8.00, кінець робочого дня - 16.00

субота – робочий день з 8.00 до 12 .00, неділя – вихідний.

 

 Начальник управління: СИБІРА Валентина  Григорівна

 Заступники начальника управління : КАРАХАНЯН Карен Мірзоєвич

                                                                ПОПІЛЬ Світлана Володимирівна

 

Відповідно до штатного розпису управління соціального захисту населення Петрівської районної державної адміністрації налічуює 21 штатну одиницю.

Основним завданням управління є реалізація державної соціальної політики на території району у сфері соціального захисту населення.

Очолює управління начальник – СИБІРА Валентина Григорівна.

Згідно затвердженої структури, управління має 6 відділів, посади у яких займають висококваліфіковані спеціалісти, з вищою освітою, стажем роботи та досвідом:

Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та оздоровлення дітей (має 3 штатні одиниці) здійснює призначення та виплату пільг для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та пільгового перевезення населення і послуг зв’язку; забезпечує реалізацію державної політики у напрямах поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних і молодих сімей, запобігання насильству в сім’ї, оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

Відділ нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій, з питань ЧАЕС,АТО та осіб з інвалідністю (має 3 штатні одиниці) здійснює нагляд за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; реалізацію державної політики у сфері оздоровлення осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни (в тому числі учасників антитерористичної операції), осіб, на яких поширюється чинність законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; забезпечує соціальну інтеграцію осіб з інвалідністю.

Відділ бухгалтерського обліку та звітності (має 4 штатні одиниці) забезпечує ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності управління та складення звітності, відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, а    також інших нормативно-правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку.

Відділ з питань праці та соціально-трудових відносин (має 3 штатні одиниці) Працівники відділу забезпечують реалізацію державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці, зайнятості населення.

Відділ прийому громадян (має 3 штатні одиниці) здійснює призначення  державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, особам, які не мають права на пенсію та інвалідам, а також інших видів державної підтримки відповідно до законодавства України.

Відділ прийняття рішень (має 3 штатні одиниці) організовує в межах компетенції роботу щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

 

Напрямки роботи управління

 

Сімейна та молодіжна політика

 Координатор напрямку :  Попіль Світлана Володимирівна

тел. (05237)9-62-52

 знаходиться в компетенції вирішення питань щодо:

 • присвоєння статусу «Мати Героїня»;
 • попередження насильства в сім’ї;
 • попередження торгівлі людьми;
 • багатодітних сімей;
 • оздоровлення дітей та підлітків.

  

  Соціально-трудові відносини

Координатор напрямку: Дуда Олександр Павлович

тел. (05237)9-63-50

 знаходиться в компетенції вирішення питань щодо:

 • зайнятості населення, оплати праці;
 • умов праці (атестація робочих місць);
 • соціально – трудового партнерства.

 

Призначення та виплата державних соціальних допомог, субсидій

Координатори напрямку: Щербак Ірина Григорівна

Коваль Ірина Петрівна

Сенюк Ольга Богданівна

тел. (05237)9-63-33

знаходиться в компетенції вирішення питань щодо:

 • державних соціальних допомог;
 • безготівкових житлово-комунальних субсидій;
 • виплати державних соціальних допомог та субсидій на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива, скрапленого газу.

 

Пільги та компенсації

Координатори напрямку: Іванченко Світлана Василівна

Лук"янов Євгеній Миколайович

тел.. (05237)9-63-50

знаходиться в компетенції вирішення питань щодо:

-пільг учасникам війни та учасникам проведення АТО;

- пільг ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, правоохоронних органів, пенітенціарної системи, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС;

- пільг працівникам соціальної сфери (вчителі, медики, культпрацівники);

- пільговий проїзд в громадському транспорті.

 

Робота з інвалідами та  ветеранами проведення АТО, які потребують додаткової соціальної реабілітації, пенсійне забезпечення громадян. Взаємодія з внутрішньо переміщеними особами.

Координатори напрямку: Караханян Карен Мірзоєвич

тел. (05237)9-63-33

 знаходиться в компетенції вирішення питань щодо:

 • забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації,
 • оздоровлення пільгових категорій громадян;
 • соціальної, медико-психологічної реабілітації учасників проведення АТО;
 • корисної інформації для внутрішньо переміщених осіб;
 • пенсійного забезпечення громадян.