Керівник: Лук’янова Інна Олександрівна

Поштова адреса: 28300, Кіровоградська область Петрівський район смт Петрове, вул. Каштанова, 4

Телефони: (05237) 9 64 32 (факс),  068 533 08 39

Графік роботи

понеділок - четвер: 08.00 - 17.15

п’ятниця: 08.00 - 16.00

обідня перерва: 12.00 - 13.00

Територіальний центр надає соціальні послуги громадянам похилого віку та особам з інвалідністю (старшим 18 років), що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, в умовах денного перебування.

Структура:

1. Відділення соціальної допомоги вдома

Послуга: догляд вдома

Зміст послуги: придбання та доставка продуктів і медикаментів; допомога у прибиранні приміщень; допомога у пранні, приготуванні їжі; допомога в дотриманні особистої гігієни; оформлення документів на отримання субсидій та інших видів соціальних допомог; оплата комунальних та інших платежів; виклик лікаря, відвідування в лікарні; представництво інтересів в органах державної влади, установах та організаціях тощо.

Умови надання: на платній та безоплатній основі

Форма надання: денна

Періодичність надання: постійно (2-5 разів на тиждень), періодично (2 рази на місяць) або тимчасово (визначений у договорі період)

1. Письмова заява громадянина;
  2. Копії: паспорта, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності);
  3. Довідка про склад сім’ї.

Підстави для відмови в наданні послуги:

- наявність медичних протипоказань;

- неповний пакет документів;

- наявність укладеного договору на довічне утримання.

Відділення не надає соціальні послуги громадянам, які потребують цілодобового стороннього догляду.

1. Відділення денного перебування

Послуга: соціальна адаптація

Зміст послуги: освітні послуги (Університет третього віку), формування та розвиток соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції; участь в клубах за інтересами, клубах активного довголіття, організація денної зайнятості та дозвілля; медичні послуги: вимірювання артеріального тиску, визначення рівня цукру в крові, проведення внутрішньо м’язових ін’єкцій за призначенням лікаря, перев’язки тощо; транспортні послуги служби «соціальне таксі»; послуги пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації; інформаційна послуга «соціальний офіс».

Умови: безоплатно, крім транспортних послуг, які надаються відповідно до Положення про організацію роботи служби «соціальне таксі»

Термін надання: за потреби отримувача послуги

3. Довідка про склад сім’ї;
  4. Копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);
  5. Довідка з лікувального закладу про потребу в засобах реабілітації (для пункту прокату).

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги: якщо за наявних ресурсів територіальний центр не здатний задовольнити індивідуальні потреби отримувача соціальної послуги (відсутність кваліфікованих спеціалістів, відповідної матеріально-технічної бази, наявність в отримувача соціальної послуги розладу психіки та/або поведінки, стану гострого алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, ознак гострого захворювання), послуга не надається.

1. Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

Послуга: натуральна допомога

Зміст послуги: рубання, розпилювання та складання дрів, косіння трави кусторізом, послуги з дрібного ремонту помешкань, перукарські, швацькі, кравецькі послуги, прання білизни пральною машиною-автомат,  забезпечення безкоштовним одягом, взуттям, бувшим у вжитку, продуктовими наборами.

Умови: на платній та безоплатній основі

Термін надання: за потреби отримувача послуги

3. Довідка про склад сім’ї;
  4. Копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб).

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

- неповний пакет документів;

- наявність інфекційних захворювань;

- залежність від психоактивних речовин, алкоголю, психічних захворювань, що потребують перебування на спеціальному диспансерному обліку.