Шановні земляки, всі ми знаємо, що відбувається в нашій державі. Кожен з нас намагається не пропустити жодного повідомлення новин. Ще півроку тому ніхто з нас не міг подумати, що слова «війна», «мобілізація» стануть актуальними в нашому житті. Ще одним шоком для всіх нас стала інформація про реальний стан бойової готовності Збройних Сил України. Тим не менше, навіть в таких умовах наші воїни показують приклади героїзму.
  Протягом останніх тижнів сотні молодих чоловіків мобілізують і направляють до військових частин, де в основному незадовільні умови проживання, відсутня форма та повноцінне харчування. Особливо актуальною залишається проблема зношеності та застарілості військової техніки. У багатьох виникає справедливе запитання: як у таких умовах наші чоловіки, брати і сини зможуть ефективно захищати Вітчизну? Звичайно, нині маємо те, що маємо. Зараз не час шукати винних у тому, що армія знаходиться у такому стані. Головне запитання: як і чим кожен із нас може якнайшвидше допомогти, бо наразі загроза війни всерйоз нависла над Україною.
  Районна організація ветеранів України звертається до Вас з проханням допомогти нашим Збройним Силам! Приєднуйтеся! Пам’ятайте, що наша допомога сьогодні, як ніколи, потрібна українській армії!
  Рада національної безпеки України спільно з Міністерством оборони створили сервіс допомоги українським військовим. Збір коштів триває!
  Щоб допомогти армії, можна послати SMS на номер 565 (вартість повідомлення - 5 грн.). Перераховані 5 грн. підуть на допомогу Збройним Силам України.
  На офіційному сайті Міністерства оборони України (http://www.mil.gov.ua) вказані додаткові реквізити для банківських переказів для матеріально –технічного та медичного забезпечення.
  Одночас застерігаємо про те, що появились різні фонди, а то і просто люди, які збирають кошти від імені різних організацій для допомоги армії. Закликаємо Вас бути пильними.
  Сподіваємось на Вашу свідомість та патріотизм!

Інформація про надання допомоги на матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України

Одержувач: Міністерство оборони України;
  Код ЄДРПОУ: 00034022;
  Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ;
  Код банку МФО: 820172;
  Реєстраційні рахунки:
  31254307218611 — матеріально-технічне забезпечення ЗСУ;

За дорученням президії районної організації ветеранів України, голова ради О.Гіюк